SKLEPIK

Witajcie w moim corgosklepiku! 🙂

To raczej taki mini ryneczek z gadżetami corgi niż sklep z prawdziwego zdarzenia. Miał taki być (mój Bezwęchowiec obiecał mi uruchomić prawdziwy sklep z e-płatnościami), ale ostatnio podupadł mocno na zdrowiu, no i nie było kiedy. Ale nie szkodzi. Poradziłam sobie sama, w końcu jestem przedstawicielką jednej z najbardziej inteligentych ras!

Jak kupić? Bardzo prosto. Wybierz rzecz(y), które Cię interesują, a następnie wyślij do mnie maila na hau@corgi.pl z informacją co chcesz kupić. W ciągu 30 minut otrzymasz ode mnie maila z potwierdzeniem oraz wszystkimi danymi do wpłaty. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu (możesz wysłać przelew natychmiastowy jeśli zależy Ci na czasie), w tym samym dniu dokonam wysyłki. W ten sposób otrzymasz corgogadżety na następny dzień.

Udanych zakupów!

Furia

Szczoteczka do zębów

Jest po prostu śliczna. Cała przezroczysta, z corgisiami skierowanymi do wewnątrz, więc gdy na nie patrzysz, przezroczyste tworzywo, z którego wykonana jest szczoteczka powiększa je. Twardość włosia: dość miękkie. Rozmiar uniwersalny, nadaje się dla dziecka jak i dorosłego. Zapakowana w pudełeczku razem z ochraniaczem na włosie.

W magazynku zostało jeszcze: 7 sztuk.

Cena: 19 zł

Przesyłka (paczkomat): 12 zł

Papeteria

Czy dziś ktokolwiek pisze jeszcze prawdziwe listy? Rzadko, to prawie wymarły zwyczaj. Tym większy smak i urok będzie mieć otrzymanie listu napisanego na papeterii pełnej corgi. Styl, elegancja oraz nutka nostalgii... Papeteria składa się z 4 kart na list, 2 kopert i 2 naklejek do zaklejenia koperty.

W magazynku zostało jeszcze: 2 sztuki

Cena: 17 zł

Przesyłka (paczkomat): 12 zł

Pluszowy corgiś

Co tu dużo mówić... jest mięciutki, cieplutki i słodziutki. Cudo. No, nie takie jak prawdziwy, ale przynajmniej nie trzeba go wyprowadzać na siku. 🙂 Materiał wykonania: bawełna. Rozmiar: 38 cm.

W magazynku zostało jeszcze: 2 sztuki

Cena: 59 zł

Przesyłka (paczkomat): 12 zł

Pościel w szczeniaczki Welsh Corgi Pembroke

Pościel 3D w słodkie szczeniaki corgi. Pościel trzyczęściowa: poszwa 160x200 cm oraz dwie poszewki 70x80 cm. Materiał wykonania: mikrowłókno, dzięki czemu pościel jest miękka w dotyku. Zapinanie na zamek błyskawiczny. Sposób czyszczenia: prać w temperaturze do 40C, nie chlorować, nie wybielać, prasować w temperaturze do 110C, wirować na wolnych obrotach, nie czyścić chemicznie.

W magazynku zostało jeszcze: 3 sztuki

Cena: 79 zł

Przesyłka (paczkomat): 12 zł

Pościel w szczeniaczki Welsh Corgi Cardigan

Pościel 3D w słodkie szczeniaki corgi. Pościel czteroczęściowa: poszwa 160x200 cm, dwie poszewki 70x80 cm oraz prześcieradło. Materiał wykonania: bawełna, dzięki czemu pościel jest miękka w dotyku. Zapinanie na zamek błyskawiczny. Sposób czyszczenia: prać w temperaturze do 40C, nie chlorować, nie wybielać, prasować w temperaturze do 110C, wirować na wolnych obrotach, nie czyścić chemicznie.

W magazynku zostało jeszcze: 3 sztuki

Cena: 89 zł

Przesyłka (paczkomat): 12 zł